Eğitim ve Danışmanlık 2019-05-06T07:54:16+00:00

“KBRNp ve Tehlikeli Madde Yönetiminde tek durak anahtar teslim çözümler sunuyoruz.”

KBRNp Eğitimleri

Eğitim çözümlerimiz, KBRNp olaylarına temel bireysel müdahaleden, olay yeri komutasına kadar, canlı ajan eğitimleri de dahil olmak üzere, tüm KBRNp ve çevresel müdahale alanlarında sunulmakta ve gerektiğinde müşterilerimizin isteklerine uygun olarak  özel olarak da içerikler ve süreler yeniden tasarlanabilmektedir.

Eğitim portföyü, temek farkındalık sınıf eğitimlerinden, KBRNp teçhizatlarını kullanma, tamamen özelleştirilmiş entegre sistemler eğitimine, Çernobil ve Sırbistan’da bulunan eğitim tesislerinde canlı ajanlarla saha eğitimlerine kadar değişebilmektedir. KBRNp eğitimleri, bu konuda uzman ve uluslararası tanınırlığı bulunan ve Türkiye tek yetkili temsilcisi olduğumuz HOTZONE SOLUTIONS firmasının OPWC’de de görev yapmış saha deneyimi olan eğitimcileri tarafından verilmektedir.

KBRNp Danışmanlığı

KBRNp konusu, ihtisaslaşma isteyen özellikli bir konu olup, bu konudaki danışmanlık hizmetlerimiz arasında; KBRNp olaylarındaki süreçlerin analiz edilmesi ile KBRN-P ekipmanları ve sistemlerinin gerçek ajanlarla yapılan testlerle doğrulanması yer almaktadır.  Bu konularda, HOTZONE SOLUTIONS firması ile çalışılmaktadır.