Loading...
Hakkımızda 2020-01-20T11:20:03+00:00

Genel

NANObiz® TEKNOLOJİ A.Ş., 2006 yılında kurulmuş ve NANOBİYOTEKNOLOJİ alanında faaliyet gösteren bir teknoloji şirketidir. NANObiz®’in savunma sanayi, gıda, sağlık ve eğitim sektörlerine yönelik ürün, hizmet ve Ar-Ge faaliyetleri bulunmaktadır.
NANObiz®, ODTÜ Teknokent’teki merkezinde şirket ofisleri, Ar-Ge laboratuvarı, kullanılabilirlik laboratuvarı ve üretim atölyesi olanaklarına sahiptir ve ISO 9001:2015 ile ISO 17025 sertifikaları bulunmaktadır.
NANObiz ayrıca MSB tarafından verilmiş olan MİLLİ GİZLİ ve NATO Gizli GİZLİLİK Dereceli Tesis Güvenlik Belgelerine sahiptir. NANObiz’in ODTÜ Teknokent’te bulunan ISO 17025 akredite BSL-II seviyesi araştırma laboratuvarına Milli Savunma Bakanlığı tarafından KBRN konusunda araştırmalar yapmak üzere Kuruluş İzni verilmiştir.
NANObiz konusunda uzman araştırmacı, akademisyen, mühendis ve yönetici kadrosu ile yaptığı işte en iyisi olma hedefi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı Mesajları

Zeynep ÖKTEM
Zeynep ÖKTEMGenel Müdür

Vizyoner ve uzun vadeli bakış açısı, konusunda deneyimli, meraklı ve çözüm odaklı bir ekip, kurumsal ve şeffaf yönetim, ürün odaklı arge ve inovasyon, teknolojiyi kullanarak ve en yeniyi keşfedip öğrenerek çıtayı hep yüksek tutmak, bunlar NANObiz’i yaratan ve sürdürülebilir kılan değerlerimiz…
Nanobiyoteknoloji alanında sadece ülkemizde değil dünyada da sayılı Arge şirketleri arasında yer almak ve NANObiz adını teknoloji platformlarında duyurmak en öncelikli hedefimizdir.

Prof. Dr. Hüseyin Avni ÖKTEM
Prof. Dr. Hüseyin Avni ÖKTEMYönetim Kurulu Başkanı

“Merakımız yaratıcılığımızın sebebidir.”
Şirketimiz disiplinler arası bir yaklaşım ile geleceğin yatırım alanları olarak kabul edilen biyoteknoloji ve nanoteknolojinin kesiştiği nokta olan ‘nanobiyoteknoloji’ alanında yüksek katma değerli ürün ve teknolojiler konusunda faaliyet göstermektedir.
Temel yaklaşımımız hayal etiklerimizi ürüne dönüştürmek ve yaptığımız işte en iyisi olma hedefidir.

Misyon ve Değerler

Danışma Kurulu

Bülent IRKKAN

H. Özgür YILMAZ

Özgür ARIS

Uğur G. YALÇINER

Sertifikalar

TS EN ISO/IEC 17025:2012 Akreditasyon Sertifikası

Tesis Güvenlik Belgesi

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi

Sanayi Sicil Belgesi

Ödüller

2011

Yenilikçi Uygulama Ödülü

TBD Bilişim 2011 Hizmet Ödülleri

Yenilikçi Uygulama İkincilik Ödülü

2011

Jüri Özel Ödülü

V. Ulusal Tıbbi Cihaz Proje Yarışması

Jüri Özel Ödülü

2011

Birincilik Ödülü

Hacettepe Teknokent İnovasyon

Proje Yarışması

2009

Teknoloji Ödülü

Türk Kültürü Araştırma ve Teknoloji Ödülleri

Teknoloji Ödülü

2009

İnovasyon Ödülü

Growtech Avrasya Fuarı

İnovasyon Ödülü

2007

Nanobiyoteknoloji Teknoloji Ödülü

Kardeş firmamız OBİTEK, TÜSİAD/TTGV/TÜBİTAK Nanobiyoteknoloji Teknoloji 2007 Ödülü’nü kazanmıştır.

Ekibimizden

“NANObiz gerçekleştirdiği faaliyetler ve projeler ile zamanın bir adım ötesinde ilerleyen teknoloji şirketidir. Burada ekibin bir parçası olmak ve ülkemiz için güzel işler yaptığımızı bilmek paha biçilemez. NANObiz, ekibine çocuğu gibi değer veren, her başarıda tüm ekibin katkısı olduğunu hissettiren, birbirine bağlı sıcak bir ailedir ve ben 2008 yılından bu yana NANObiz ailesinin bir parçası olmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum.”

B. ÖZCAN
S. APAYDIN

“Nano/biyoteknoloji alanında Türkiye’nin öncü Ar-Ge Firması olan Nanobiz’de; profesyonel, dinamik ve inovatif bir çalışma ortamının parçası olmaktan gurur duyuyorum. 10 yıllık birikimi ve farklı disiplinden kaliteli çalışanları bir araya getiren yapısı ile, geçmişte olduğu gibi gelecekte de güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum.”

Y. AKSOY

“Türkiye’de biyoloji mezunları için Nanobiz’de bulunmak çok büyük bir fırsat. Samimi bir iş ortamında, farklı ve profesyonel projelerle kendinizi geliştirme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Bulunduğum yıllar içerisinde Nanobiz’in daha büyük projelere adım attığını görmek ve bunun  bir parçası olmak çok güzel.”

Ö. KALMAN

“Birçok ana ve yan branşın iç içe geçtiği NANObiz Teknoloji’de çalışmak; yeni teknolojileri sürekli takip edip uygulamaya geçirebilmek, farklı amaç ve hedef kitlelerine yönelik projeler için yazılım geliştirmek her güne heyecanla başlamamı sağlıyor.”

M. C. ÖZGÜZAR